Masz siłę, czyli „ Pełna moc życia ” Jacka Walkiewicza

Dziś kilka słów o pozycji, która jest dla mnie naprawdę ważna.

Od książki, która ma MOC. Sięgnęłam po nią dawno temu od niechcenia. Chciałam sprawdzić, co w niej jest i… odłożyć na półkę. Książek w nurcie „wszystko jest wspaniałe, uwierz w siebie i nie martw się niczym” po prostu nie czytam. Jednak tę przeczytałam jednym tchem. Ta książka jest inna.

„ Pełna moc życia ”, której autorem jest Jacek Walkiewicz, od pierwszych słów wciąga, intryguje, inspiruje i daje bogaty materiał do przemyśleń.

To książka o pełnej MOCy miłości, pasji, marzeń, odwagi. To książka o życiu na cały etat. Napisana mądrze, ale nie przemądrzale, z dużą dozą poczucia humoru i dystansu do siebie. Książka ta niedawno została doceniona również przez czytelników i zdobyła tytuł najpopularniejszej książki roku 2013 w konkursie Charakterów.

Na zdjęciu mój domowy egzemplarz. Dla mnie szczególny, gdyż z podpisem i dedykacją Autora.

IKHAKIMA. Masz siłę, by wstać. 

Jeśli jeszcze po nią nie sięgnąłeś, zrób to jeszcze w listopadzie. Polecam.

Podziel się...Email this to someoneShare on Facebook0Digg thisShare on LinkedIn0Share on Google+0Share on VKTweet about this on TwitterShare on Tumblr0Print this pagePin on Pinterest0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress