Najlepszy prezent dla Twoich bliskich

daj-cos-wiecej-niz-prezent

Zastanawiasz się nad wartościowym prezentem dla Twoich bliskich?

Podaruj swoim bliskim Spa dla duszy – wykupdla nich pakiet sesji coachingowych. To doświadczenie, które na zawsze już pozostanie z nimi. 

Coaching to najbardziej zindywidualizowana, skuteczna forma wspomagania rozwoju ludzi.Opiera się na założeniu, że aby uruchomić własne zasoby, najpierw trzeba do nich dotrzeć. Aby zrobić to skutecznie dobrze wspomóc się osobą doświadczoną, która potrafi nakłonić do spojrzenia na sytuacje z różnych perspektyw, dotrzeć do sedna tematu, wyciągnąć najbardziej konstruktywne wnioski oraz przekuć refleksje na konkretne działania.

Dzięki pracy ze mną osoba Ci bliska:

  • Zwiększy świadomość siebie oraz swojej aktualnej sytuacji
  • Pozna swoje mocne strony i zasoby, z których już dziś może korzystać
  • Wypracuje plan swojego rozwoju zgodnie ze swoimi potrzebami i wartościami
  • Będzie miała motywację do wdrożenia zmiany w swoim życiu

Na czym to polega?

Coaching może dotyczyć wszystkich tematów wyszczególnionych na mojej stronie. Budowanie pewności siebie, praca ze stresem, lękiem lub negatywnymi przekonaniami, wyznaczanie i osiąganie celów, zmiana nawyków związanych z odżywianiem i stylem życia, poszukiwanie nowych obszarów rozwoju zawodowego to często podejmowane tematy na spotkaniach. Cele wyznacza zawsze Klient.

 

Podziel się...Email this to someoneShare on Facebook0Digg thisShare on LinkedIn0Share on Google+0Share on VKTweet about this on TwitterShare on Tumblr0Print this pagePin on Pinterest0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress