O mnie

Dlaczego jestem coachem?

Ciekawość człowieka sprawia, że słucham uważnie i podobno (tak mówią moi Klienci) jestem pełna pozytywnej energii. Chętnie się nią dzielę. Jestem zorientowana na cele. Wierzę w siłę, która w nas drzemie.  Rozwój, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, a także wspieranie innych sprawiają mi przyjemność. Coaching to dla mnie pasja i robienie tego, co lubię.

Wykształcenie i doświadczenie

 

International Coaching Community ICC  TUB Psychologia  SWPS Coaching  Cardiff University Psychologia  Theodor Wenzel Werk Psychosomatyka

 

Jestem psychologiem, coachem, HR-owcem, trenerem rozwoju osobistego i biznesu. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w obszarze HR, w tym 6-letnie doświadczenie w coachingu (ponad 600 godzin praktyki). Pracuję z kadrą managerską wyższego i średniego szczebla, specjalistami, przedsiębiorcami oraz osobami prywatnymi. Poruszam się swobodnie zarówno w tematyce związanej z pracą zawodową, jak i życiem osobistym. Moje specjalizacje to: Coaching Menadżerski (264h), Coaching Osobisty (172h), Coaching Kariery (109h).

Rozwój osobisty i zawodowy to nieodłączna część mojego życia.

Od 2013 posiadam Certyfikat International Coaching Community. Jestem certyfikowanym Coachem Kryzysowym II stopnia akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychotraumatologiczne oraz certyfikowanym assessorem Assessment Center/Development Center. Posiadam ok. 300 godzin doświadczenia trenerskiego. Wykładam na studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu.

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Technicznym w Berlinie oraz studia podyplomowe Zarządzanie Kadrami w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Poszerzałam również swoją wiedzę na Uniwersytecie w Cardiff w Wielkiej Brytanii. Przez pół roku miałam okazję odbywać praktykę w klinice psychosomatycznej Theodor Wenzel Werk w Berlinie. Tam współprowadziłam terapię grupową oraz pracowałam indywidualnie z pacjentami. Doświadczenia te uczuliły mnie na  psychosomatyczne objawy stresu oraz sposoby radzenia sobie z nimi.

Podczas studiów zdobyłam praktykę z zakresu interwencji kryzysowej, a także technik radzenia sobie ze stresem. Napisałam pracę na temat wypalenia zawodowego. Jej wynik przedstawiłam na Kongresie Psychologicznym w Norymberdze (45. Kongress der Deutschen Gesellschaft für Psychologie).

Uczestniczyłam w ponad 30 szkoleniach z obszaru kompetencji interpersonalnych, managerskich, rekrutacyjnych, psychologicznych, zarządzania projektami, coachingu.

Co robię prywatnie?

Doświadczenie Justyna Dawiskiba-Spaleniak, coach, psychologPrywatnie jestem żoną i mamą wspaniałych dzieci: 7-letniej Oli i 3-letniego Patryka. To najważniejsze źródła mojej energii, inspiracji i radości.

Uwielbiam wycieczki i podróże krajobrazowe, najchętniej z Mężem w aucie po bezkresnych terenach. Najpiękniejsze miejsca, jakie miałam okazję zobaczyć, to Islandia we wszystkich swoich odsłonach, zachodnie wybrzeże USA oraz Czarna Hańcza z perspektywy dwuosobowego kajaka. Wierzę, że najpiękniejsze wycieczki jednak wciąż przede mną ;).

Czas wolny spędzam na bieżni w pobliskim klubie, tańcząc zumbę lub z dobrą książką.

Wartości

W życiu prywatnym, jak i zawodowym kieruję się wartościami.

Oto one:

  • Szacunek dla drugiego człowieka
  • Uczciwość
  • Profesjonalizm
  • Radość
  • Rozwój

Szukasz więcej informacji? W poszczególnych zakładkach znajdziesz informacje na temat tego, co mogę Ci zaproponować, informacje praktyczne na temat coachingu, opinie Klientów, którzy mi zaufali oraz informacje, z kim współpracuję. Zapraszam Cię serdecznie. Zainspiruj się :).

                                                                                                                                            Justyna Dawiskiba-Spaleniak 

Znasz kogoś, komu przydałaby się moja pomoc? Podziel się stroną ze znajomymi. Możesz wykorzystać ikony poniżej.

Podziel się...Email this to someoneShare on Facebook0Digg thisShare on LinkedIn0Share on Google+0Share on VKTweet about this on TwitterShare on Tumblr0Print this pagePin on Pinterest0

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress